Obchodní podmínky

Provozovatel obchodu :

             kosiky.geoprace.cz

             Alena Vaňková

             Rudník 82

543 72 Rudník u Vrchlabí

Obchodní podmínky

Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávku zboží prodávajícím. Vztahy kupujícího a pŕodávajícího se řídí obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě uvedeno jinak.  Není-li mezi účastníky sjednána kupní smlouva v písemné formě, dodá prodávající zboží na základě elektronické objednávky a specifikace zákazníka (objednávka prostřednictvím elektronické pošty) na formuláři, který je k dispozici na internetu.  U objednávek musí být uveden název zboží, množství příp. barva a fakturační příp. dodací adresa a telefonické spojení.

 Dodací podmínky

Zboží které je skladem zasílám do 3 pracovních dnů, u ostatního zboži se doba může prodloužit, závisí na množství objednávek.

 

Platební podmínky(cena a placení)

ceny uvedené na stránkách jsou platné v okamžiku objednání a jsou včetně DPH. Prodávající není plátcem DPH. Zboží zasíláme na dobírku nebo po zaplacení předem na účet(údaje pošlu po odeslání objednávky) či je možné zboži vyzvednout osobně(po tel. dohodě). Poštovné je dle sazebníku České pošty, balné neúčtuji.                             

U běžné obnednávky:

  • 50 - 90,-Kč při platbě předem na účet
  • 130,-Kč při platbě na dobírku /balík/
  • 90,-Kč dobírka obálkou A4
  • 80,-Kč dobírka obálkou A5
  • 200,-Kč dobírka nad 10kg

Zboží se považuje za zaplacené teprve připsáním celé kupní ceny na účet prodávajícího nebo uhrazením v hotovosti. Tím si prodávající vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny. K ceně zboží je připočítána cena dopravy.

 

Všechny ceny uvedené v obchůdku jsou smluvní.

Provozovatel není plátce DPH.